Моя книга

МОЯ КНИГА

Маєте цікаву історію?

Вам подобається розповідати власні казки дітям?

Бажаєте поділитись знаннями або досвідом?

З Book-on-Demand Ви маєте можливість здивувати близьких, друзів та знайомих власним виданням.

Замовляйте на нашому сайті послугу «Моя книга» і ми допоможемо Вам видати власну книгу малим або великим накладом.

Зв`яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом для надання варіанту рукопису та обговорення переліку робіт, пов`язаних з виданням книги: набір тексту, сканування, редагування, коректура, наявність ілюстрацій, верстка, надання бібліографічних індексів (у разі потреби), тощо. Після погодження переліку робіт Ви сплачуєте їх вартість.

Коли  роботи, пов`язані з підготовкою книги до друку виконані, ми направляємо Вам остаточний варіант зверстаної книги та макет обкладинки для затвердження. Затверджений макет книги друкується протягом однієї доби.

Ми інформуємо Вас про виконання робіт, Ви забираєте надрукований наклад або ми доставляємо його Вам.

Репринт на видання «УЛОЖЕНІЕ О НАКАЗАНІЯХЪ УГОЛОВНИХЪ И ИСПРАВИТЕЛЬНЫХЪ 1845 року»Якщо у Вас збереглись раритетні видання, які дістались від любимих бабусі чи дідуся, або Ви хочете поновити старий сімейний архів і тим самим приємно здивувати своїх близьких, пропонуємо вам послуги з репринту (репринт (англ. to reprint — передрукувати, перевидавати) — копіювання вже друкованого колись твору). Ми відскануємо оригінал, створимо макет і після його затвердження роздрукуємо.

Ваші близькі будуть у захваті, адже відтепер відновлену сімейну реліквію можна буде переглядати набагато частіше, не хвилюючись завдати їй шкоди.

 


Звертайтеся до нас за телефоном +38(067) ‎440-11-37

Або пишіть на e-mail: info@book-on-demand.com.ua

Уточнюйте деталі, задавайте питання, не забудьте залишати свої контакти.

 


РЕКОМЕНДУЄМО