Про нас

Як  видати  власну  книгу?  З  сервісом  Book-on-Demand – це  просто  і  доступно.

Завдяки розвитку інформаційних та друкарських цифрових технологій по всьому світу швидкими темпами розвивається нова послуга – виготовлення книжок та іншої друкованої продукції невеликими накладами аж до друку від одного примірника (Book-on-Demand та Print-on-Demand). При цьому одиничні екземпляри жодним чином не відрізняються від багатотиражних видань. Маючи двадцятисемирічний досвід у створенні книжкової та іншої друкованої продукції, ми пропонуємо нову послугу на ринку України: Сервіс друку на замовлення Book-on-Demand / Print-on-Demand.

Переваги друку на вимогу (в яких випадках друк на вимогу буде найактуальнішим?)

  • Для починаючих авторів – відпадає потреба значних капіталовкладень і невиправданих ризиків. Достатньо створити макет своєї книги або звернутись до наших спеціалістів і замовити друк мінімально необхідного накладу. Книга отримує весь пакет необхідних атрибутів (ISBN,УДК, авторського знаку), розсилається в Книжкову палату України, до бібліотек і установ згідно чинному законодавству України. Вже зовсім скоро кожен автор зможе зареєструвати особистий кабінет на нашому сайті і вже сам дистанційно регулюватиме наклади видань, їх вартість, розмір гонорару, відстежувати статистику продажів.
  • Для видавців і видавництв: друк сигнальних екземплярів та невеликих накладів для вивчення попиту, додатковий друк вже проданих тиражів книг в разі необхідності. Ви назавжди позбавляєтеся потреби утримувати склади з величезними залишками нереалізованої книжкової продукції.
  • Для редакцій періодичних видань: виготовлення поточних тиражів і додатковий друк необхідної кількості примірників в разі їх потреби.
  • Для невеликої цільової аудиторії: друк спеціалізованих наукових видань, навчальної літератури, матеріалів конференцій, презентаційних матеріалів.
  • Для особистих потреб: друк сімейних фотоальбомів, фотокалендарів, різноманітних матеріалів з особистих архівів, книг та подарункових видань в одному (1!) або більше екземплярах.

 

КОНТАКТИ

Україна, м.Київ, 04050
вул.Ю.Іллєнка (Мельникова), 63
e-mail: ph-artec@ukr.net
тел. +38(099) 5521504,
+38(067) 4401137РЕКОМЕНДУЄМО