Новини

НОВИНИ

Zolota-kniga-photo19.10.2018

«Золота книга казок» чеської письменниці Божени Нємцової, вперше за півтора століття видана УКРАЇНСЬКОЮ мовою у видавництві «АртЕк».

Кожному знайомі з дитинства: «Сіль дорожча за золото», «Валидуб», «Справедливий Богуміл»…загалом десять казок, які безперечно входять до золотої скарбнички найкращих казок світу…
Чудове художнє оформлення і шрифтові композиції створили класики української ілюстрації Наталія КОРНЄЄВА та Петро БУРКУТ.

lviv-2018-Bogush-photo22.09.2018

Презентація книги «КОЗАК-ХАРАКТЕРНИК або таємна наука діда Архипа» відбулася за повного аншлагу.

Денис Богуш своєю харизмою і унікальними знаннями зачаровував зал більше двох годин.

lviv-2018-photo19.09.2018

Книжковий Форум у Львові відкрився!

Це найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Форум видавців, адже події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 50 локаціях міста.

Kozak-harakternik-Cover-photo05.09.2018

Шановні друзі!

З радістю повідомляємо Вам, що книга «Козак-характерник, або таємна наука Діда Архипа» пішла в друк і вже з 19 вересня ми почнемо розсилку в усі куточки України. Наразі відкрите попереднє замовлення. Кількість екземплярів першого тиражу обмежена.

1 2 3 5