Новини

НОВИНИ

25.04.2019

Видавничий дім АртЕк презентує видання: Представництво в судах. Огляд практики Верховного Суду. Схеми, кейси та практичні поради. Зуєвич Л., Вітюк Р.1

Комплексно розглянуто поняття і підстави представництва в суді. Узагальнено судову практику Верховного Суду та Європейського суду з прав людини щодо представництва адвокатом, захисником, юрисконсультом, прокурором, членом виконавчого органу, за довіреністю, представництва особами, які не мають статусу адвоката, представництва кількох учасників справи одночасно тощо. Розкрито сутність повноважень представника та особливості їх виникнення і припинення. Також проаналізовано заходи реакції суду та учасників судового процесу на порушення і зловживання процесуальними правами представників у суді.

Видання стане у пригоді практикуючим правникам (суддям, адвокатам, прокурорам, юрисконсультам) та іншим фахівцям, залученим до судового процесу, а також науковцям і викладачам юридичних факультетів вищих навчальних закладів.

Zolota-kniga-photo19.10.2018

«Золота книга казок» чеської письменниці Божени Нємцової, вперше за півтора століття видана УКРАЇНСЬКОЮ мовою у видавництві «АртЕк».

Кожному знайомі з дитинства: «Сіль дорожча за золото», «Валидуб», «Справедливий Богуміл»…загалом десять казок, які безперечно входять до золотої скарбнички найкращих казок світу…
Чудове художнє оформлення і шрифтові композиції створили класики української ілюстрації Наталія КОРНЄЄВА та Петро БУРКУТ.

lviv-2018-Bogush-photo22.09.2018

Презентація книги «КОЗАК-ХАРАКТЕРНИК або таємна наука діда Архипа» відбулася за повного аншлагу.

Денис Богуш своєю харизмою і унікальними знаннями зачаровував зал більше двох годин.

lviv-2018-photo19.09.2018

Книжковий Форум у Львові відкрився!

Це найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Форум видавців, адже події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 50 локаціях міста.

1 2 3 6