01.06.2018

Друзі, 1 червня в п`ятницю на Мистецькому арсеналі з 17.00 презентую книгу «Князь Святослав» – дослідження для тих хто не боїться відкривати і викривати.

Вперше Іоан Скилиця та Лев Диякон українською мовою, розповіли про події очевидцями яких вони стали. 

В популярній формі викладено сторінки історії, які дисятиліттями приховувались від громади. Версії і загадки, міфи і легенди – з мороку століть з`являється легендарна постать великого лицаря Князя Святослава.

Книга – експедиція, книга – слідчий експеремент. Ви стаєте співавтором, дослідником, свідком і учасником подій. На моє переконання – Історія – це біографія народу. Тож чекаю на нашу зустріч і плідну дискусію біля стенду видавництв «Мистецтво» і «Артек».

C. Пєтков

01.06.2018

Друзі! Запрошуємо на Книжковий Арсенал. Сьогодні о 16.00 на стенді видавництв Мистецтво/АртЕк відбудеться творча зустріч з прекрасною людиною – автором збірки поезій “Семь голосов любви” Маргаритою ЧЕРНЕНКО.

31.05.2018

Вперше на Книжковому Арсеналі презентовано унікальну збірку “КАЗКОВІ ІСТОРІЇ 3-А”

Коли ВЧИТЕЛЬ від Бога, його учні обов’язково згуртовуються навколо нього і з часом перетворюються в міцний колектив впевнених в своїх силах, маленьких розумників, здатних витворяти справжні чудеса.

Саме одне з таких див сталося з учнями 3-А класу київського ліцею N100 “ПОДІЛ”. Окрилені задумом свого вчителя, кожен з учнів створив свою власну казкову історію і прикрасив її оригінальними, щирими ілюстраціями. Перетворити збірку дитячих творів в чудову книжку було справою техніки і майстерності працівників видавництва. Як результат – маємо прекрасне колективне видання “КАЗКОВІ ІСТОРІЇ 3-А”, без найменшого втручання в тексти і коригувань ілюстрацій. Автор – неперевершений колектив в особі тридцяти трьох маленьких, безмежно талановитих казкарів-художників і їх, відданого своїй справі, Вчителя з Великої літери – Марії Степанівни.

Пишіть свої казкові історії і не соромтеся їх видавати!

29.05.2018

Щойно з друкарні видавництва «АртЕк» вийшла монографія – Гармонізація бухгалтерського обліку та оподаткування на підприємствах України в контексті нормативів ЄС, авторів О.І. Малишкін, К.В. Безверхий, І.С. Ковова, С.М. Семенова, С.М. Шуляренко, В.П. Карєв.

У монографії розглянуто сучасні аспекти гармонізації українського законодавства і практики бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, окремі аспекти аудиту у відповідності до Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом від 2014 року. Проаналізовано зміст профільних директив ЄС, подано методику трансформації вітчизняних форм фінансової звітності до нормативів ЄС. Приділено увагу досвіду європейських країн в організації обліково-звітного процесу. Розглянуто особливості побудови нефінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, методику обліку і звітності суб’єктів малого бізнесу, аспекти облікового забезпечення прямого і непрямого оподаткування в країнах ЄС, перспективи адаптації до умов України.

 

25.05.2018

З 30 травня по 3 червня в Києві у Мистецькому Арсеналі відбудеться VIIІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», на якому будуть представлені книжкові новинки, в тому числі і нові книги Видавничого дому «АртЕк». Запрошуємо всіх відвідати наш стенд для ознайомлення  з новими виданнями.

23.05.2018

Новинка квітня від Видавничого дому «Артек» – книга С.Пєткова «Князь Святослав» українською або російською мовами.

Святослав – очима його сучасників.

Вперше Іоан Скилиця та Лев Диякон українською мовою розповіли про події, очевидцями яких вони стали.

В популярній формі висвітлені сторінки історії, які довгий час приховувались від суспільства. Версії і загадки, міфи і легенди – з мороку століть з`являється легендарна постать великого лицаря – Князя Святослава.

Книга-експедиція, книга – слідчий експеримент: ви стаєте співавтором, дослідником, свідком і учасником подій.

Історія – це наша біографія.

Дослідження для тих хто не боїться відкривати і викривати.

22.05.2018

Запрошуємо всіх ознайомитись з книгою Дмитра Малакова та Андрія Прибєги «Київ Столітньої Давнини».

Ретельно підібрана колекція поштівок з краєвидами Києва часів, коли можна було сфотографувати костел Св. Миколая зі сторони залізниці та Байкового кладовища. Коментарі до поштівок надано українською та англійською мовами. Незабутні враження для шанувальників улюбленого міста.

17.05.2018

Пропонуємо ознайомитись з травневою новинкою Видавничого дому «АртЕк» – книгою колектива авторів за загальною редакцією С. Пєткова «Адміністративно-правова реформа в Україні».

Що ми маємо робити, коли радянська модель системи права і системи законодавства застаріла, а сучасна модель вже не відповідає ані цій застарілій, ані класичній європейській моделі та головне – не відповідає сучасним реаліям життя? Як вийти з глухого кута, де галузі права і законодавства конфліктують між собою? Спробуємо разом знайти відповіді на ці та інші важливі питання.

11.05.2018

У Львові відкрився “Дитячий форум 2018”. Видавництво “АртЕк” презентувало одразу два десятка нових видань.

Серія українських народних казок з чудовими ілюстраціями Олександра Коваля, віршовані сценарії дитячих свят за мотивами класичних казок (CD в комплекті), нова книжечка Казкових історій “Майстер ключів” від Сергія Кіянченко, казочка “Три чарівні пензлики” Єлизавети Гуменко ( намалювала Роксана), збірка казкових оповідань “Пухнасті історії” Оксани та Ольги Вольвач. Для доросліших читачів – історичний нарис Сергія Пєткова “Князь Святослав”.

23.03.2018

Видавничий дім АртЕк презентує нову книжку Сергія Кіянченка “Майстер ключів” серії “Казкові історії”.

Дітки, які читали попередні історії вже підросли. Підросла разом з ними й наша книжечка, та вона, як і раніше, така ж яскрава і цікава.