Zolota-kniga-photo19.10.2018

«Золота книга казок» чеської письменниці Божени Нємцової, вперше за півтора століття видана УКРАЇНСЬКОЮ мовою у видавництві «АртЕк».

Кожному знайомі з дитинства: «Сіль дорожча за золото», «Валидуб», «Справедливий Богуміл»…загалом десять казок, які безперечно входять до золотої скарбнички найкращих казок світу…
Чудове художнє оформлення і шрифтові композиції створили класики української ілюстрації Наталія КОРНЄЄВА та Петро БУРКУТ.

lviv-2018-Bogush-photo22.09.2018

Презентація книги «КОЗАК-ХАРАКТЕРНИК або таємна наука діда Архипа» відбулася за повного аншлагу.

Денис Богуш своєю харизмою і унікальними знаннями зачаровував зал більше двох годин.

lviv-2018-photo19.09.2018

Книжковий Форум у Львові відкрився!

Це найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Форум видавців, адже події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 50 локаціях міста.

Kozak-harakternik-Cover-photo05.09.2018

Шановні друзі!

З радістю повідомляємо Вам, що книга «Козак-характерник, або таємна наука Діда Архипа» пішла в друк і вже з 19 вересня ми почнемо розсилку в усі куточки України. Наразі відкрите попереднє замовлення. Кількість екземплярів першого тиражу обмежена.

Міночкіна О. М. Трансформація інституту власності як основа реформування національної економіки - фото

10.07.2018

Пропонуємо Вашій увазі монографію:  Міночкіна О. Трансформація інституту власності як основа реформування національної економіки.

Здійснено спробу не тільки проникнути в сутність предмета, яким визначено інститут власності як систему, та теоретичного відтворення його у цілісності, єдності внутрішніх джерел руху і розвитку із зовнішніми формами прояву сутності, а й запропонувати реальний механізм реформування цієї системи у єдності з природними процесами її трансформації. Пропонується поєднати досягнення міжнародного теоретичного та практичного досвіду з національними особливостями України та розробити стратегічну концепцію соціально-економічного розвитку країни. Концепція «Система власності як спільно-розділена ресурсна система» може стати українським трансформаційним проектом та інструментом реформування національної економіки, оскільки вона володіє консолідуючим потенціалом і на її основі можливо об’єднати зусилля різних соціальних груп та відновити економічний потенціал нашої країни.

Книга без названия. Алекс (Олег Петренко) - фото09.07.2018

Видавничий дім АртЕк презентує книгу Олега Петренка “Книга без названия”…

По вечерам Алекс пишет книгу о потерянной любви. Он сталкивается со странными персонажами, переживает необычные ситуации. Его жизнь с каждым днем все больше и больше меняется, превращаясь в какое-то безумие.

Спустя некоторое время он понимает, что все происходит во сне…

01.06.2018

Друзі, 1 червня в п`ятницю на Мистецькому арсеналі з 17.00 презентую книгу «Князь Святослав» – дослідження для тих хто не боїться відкривати і викривати.

Вперше Іоан Скилиця та Лев Диякон українською мовою, розповіли про події очевидцями яких вони стали. 

В популярній формі викладено сторінки історії, які дисятиліттями приховувались від громади. Версії і загадки, міфи і легенди – з мороку століть з`являється легендарна постать великого лицаря Князя Святослава.

Книга – експедиція, книга – слідчий експеремент. Ви стаєте співавтором, дослідником, свідком і учасником подій. На моє переконання – Історія – це біографія народу. Тож чекаю на нашу зустріч і плідну дискусію біля стенду видавництв «Мистецтво» і «Артек».

C. Пєтков

01.06.2018

Друзі! Запрошуємо на Книжковий Арсенал. Сьогодні о 16.00 на стенді видавництв Мистецтво/АртЕк відбудеться творча зустріч з прекрасною людиною – автором збірки поезій “Семь голосов любви” Маргаритою ЧЕРНЕНКО.

31.05.2018

Вперше на Книжковому Арсеналі презентовано унікальну збірку “КАЗКОВІ ІСТОРІЇ 3-А”

Коли ВЧИТЕЛЬ від Бога, його учні обов’язково згуртовуються навколо нього і з часом перетворюються в міцний колектив впевнених в своїх силах, маленьких розумників, здатних витворяти справжні чудеса.

Саме одне з таких див сталося з учнями 3-А класу київського ліцею N100 “ПОДІЛ”. Окрилені задумом свого вчителя, кожен з учнів створив свою власну казкову історію і прикрасив її оригінальними, щирими ілюстраціями. Перетворити збірку дитячих творів в чудову книжку було справою техніки і майстерності працівників видавництва. Як результат – маємо прекрасне колективне видання “КАЗКОВІ ІСТОРІЇ 3-А”, без найменшого втручання в тексти і коригувань ілюстрацій. Автор – неперевершений колектив в особі тридцяти трьох маленьких, безмежно талановитих казкарів-художників і їх, відданого своїй справі, Вчителя з Великої літери – Марії Степанівни.

Пишіть свої казкові історії і не соромтеся їх видавати!

29.05.2018

Щойно з друкарні видавництва «АртЕк» вийшла монографія – Гармонізація бухгалтерського обліку та оподаткування на підприємствах України в контексті нормативів ЄС, авторів О.І. Малишкін, К.В. Безверхий, І.С. Ковова, С.М. Семенова, С.М. Шуляренко, В.П. Карєв.

У монографії розглянуто сучасні аспекти гармонізації українського законодавства і практики бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, окремі аспекти аудиту у відповідності до Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом від 2014 року. Проаналізовано зміст профільних директив ЄС, подано методику трансформації вітчизняних форм фінансової звітності до нормативів ЄС. Приділено увагу досвіду європейських країн в організації обліково-звітного процесу. Розглянуто особливості побудови нефінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, методику обліку і звітності суб’єктів малого бізнесу, аспекти облікового забезпечення прямого і непрямого оподаткування в країнах ЄС, перспективи адаптації до умов України.